Prosinec 2012

Anime - Yosuga no Sora

27. prosince 2012 v 11:41 | Aiva [: |  Recenze

Název : Yosuga no Sora
Rok vydání : 2010
Epizody : 12
Žánr : Ecchi, harém, incest, + - hentai.........
Hodnocení : 20%

Broken.

15. prosince 2012 v 14:16 | Aiva [: |  Deníček
Tak, začínaj Vánoce, svátky lásky, klidu, míru a já začínám nenávidět. Sladké, haha. Bože, mě jebne.
Za tu dobu co jsem tu nebyla se stalo tolik neuvěřitelně hezkých věcí, až se mi chce radostí brečet. Ne, stačí se jen usmívat. Aww, jsem z jedný strany tak hrozně šťastná a z druhý strany bych se šla hned zakopat.

Oslava ~

3. prosince 2012 v 15:49 | Aiva [: |  Deníček
Mňau! Po dlouhý době se zase ozejvám, no, hrůza, být bez notebooku je šílený. Hlavně, když se potřebujete koukat na žákovskou, která přes mobil spustit nejde.
Jojojojo, blíží se Vánoce. Aww, možná s etěším jen na tu vánoční atmosféru, když je celá rodina u nás a tak. Vzpomínám si, jak jsem si přála, aby táta jednou řekl : "Odteď to bude jinak." vždy mně zklamal a nic takovýho neřekl. Přála jsem si Vánoce, kdy se sejde rodina a bude si povídat. Jo, jenže když se řeklo Vánoce, tak pro mého milovaného bezvadného tatínka to jsou jen svátky chlastu a žrádla. Super, moje očekávání bylo vždy někde, ale co. Je to za mnou, sice mi táta schází, ale nějak to přežiju. Mám kolem sebe jiný lidi.
Jop, v sobotu jsem si to všechno nehorázně užila. Arí slavila narozky, sice jsem přišla pozdě (-,-), ale nakonec všechno dobře dopadlo. Pořád jsme se jen smály, přidám fotky, který jsou fakt dobrý. Nehorázně jsme si to všechny užily, Arí musela mít radost z dárků a ták ^^ Jinak jsem pro ní měla koupený neko ouška, jasný, ona mi je ve čtvrtek přinesla taky, akorát černý... Takže jsem musela lítat po obchodech a shánět dárek. Jo, skončila jsem v knihkupectví s Death Note. Awww, dvě stovky někdě! Ale co, je to pro mojí milovanou ségru ♥

Kopírování obrázků či textů je z mého blogu zakázáno!!